czwartek, 15 listopada 2012

FASHION FOR NORMAL PEOPLE moda dla normalnych ludzi
It took me a little time, but here I am blogging about FASHION FOR NORMAL PEOPLE. 

No, I don’t mean another outfit-of-the-day type of blog, but the kind of blog that really tells us, normal people, who has less than 500 friends on Facebook what to wear to look good.

Although we sometimes try to be like models (let’s not consider size of our bodies here, please) we will probably never have a range of hair dressers, make-up artists and stylist queuing behind us waitig for the sign to make us beautiful. 

I’m sorry, I’m a big fan of ‘Sex and the City’, and it will probably be one of the guest bloggers here;)

This blog is for women who are aware of how they look, but don’t know what to do to look better. I’m here to give you some ideas. Give me a lot of feedback, because this is how this should look like. I want this place to be yours, not a place where I try to play an expert and “I know best”. 

Stay focused, more posts soon:)Trochę czasu mi to zajęło, ale jestem tu teraz i bloguję do Was o MODZIE DLA NORMALNYCH LUDZI.

Nie, nie mam na myśli kolejnego bloga stylizacji dnia, ale bloga, który podpowiada nam, normalnym ludziom, którzy mają mniej niż 500 znajomych na fejsie w co się ubrać aby wyglądać lepiej.

Choć czasem staramy się być jak modelki (abstrahując od rozmiaru ciała, proszę), prawdopodobnie nigdy nie będziemy miały fryzjera, wizażystki i stylisty czekających na znak, żeby nas upiększyć.

Przepraszam, jestem wielką fanką “Sex and the City”, i serial będzie prawdopodobnie odgrywał rolę gościnnego bloggera tutaj:)

Ten blog jest dla kobiet, które wiedzą jak wygląda ich ciało, ale nie wiedzą co zrobić, żeby wyglądało lepiej. Jestem tutaj, by podrzucać pomysły. Dajcie mi jak najwięcej informacji zwrotnej, ponieważ właśnie tak ma to wyglądać. Chcę, żeby to było Wasze miejsce, a nie miejsce, w którym ja odgrywam rolę eksperta i wiem wszystko najlepiej.

Pozostańcie ze mną, już niedługo kolejne posty:)

Anna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz